2 окупанти з так званої "лнр" намагалися утекти з району ведення бойових дій на Харківщині. Бойовики пробували замаскуватися за допомогою цивільної автівки та речей, які одягли поверх форми.

Зверніть увагу Через успіхи ЗСУ: окупанти знову шантажують судилищем захисників Маріуполя

Полонені бойовики поповнять обмінний фонд

Як зазначили в Національній гвардії України, окупанти потраплять до загального обмінного фонду. Це означає, що в майбутньому їх зможуть поміняти на українських військових.

Поповнили обмінний фонд, разом з тим дали шанс деяким "освободителям" повернутися додому не у пакеті,
– іронізують в Нацгвардії.

Окупанти переодяглися в цивільних та намагалися втекти з поля бою / фото Національної гвардії України

Ситуація на Харківщині станом на 8 вересня: що відомо

  • На Харківському напрямку ворог щосили намагається втримати позиції. Через це там тривають постійні обстріли.
  • 6 вересня російські змі повідомили, що на Балаклії та Харківщини тривають запеклі бої і їхні військові потрапили в оточення. 7 вересня українські захисники зняли прапор росіян у Новій Гусарівці під Балаклією.
  • Шалені втрати противника на Харківщині означають, що другий фронт активно розвивається. Арестович прокоментував хаос і паніку російських військових.
  • Під час вечірнього звернення Президент України Володимир Зеленський підтвердив хороші звістки з Харківщини, проте зауважив, що говорити про звільнені населені пункти поки не час.
  • Того ж дня, 7 вересня, нацгвардійці взяли у полон вагнерівця. Крім нього, у полон потрапили й інші окупанти, а також російський підполковник.
  • ЗСУ поступово звільняють окуповані населені пункти на Харківському напрямку. Раптовий контрнаступ дозволив відвоювати там близько 400 квадратних кілометрів території, станом на 7 вересня.

До теми – Балаклія на карті! Чому місто біля Харкова важливе окупантам: дивіться відео