Зустріч з хед-лайнерами.

Англійський джентльмен та вагітна Слава.

Ще до початку дійства у кулуарах «Олімпійського» відбулись прес-конференції з хед-лайнерами церемонії. Спочатку до ЗМІ вийшов Крейг Девід із своєю російською подругую – Славою, яка ще й до того виявилась номінанткою на премію.

Співачка з радістю розповіла про свій цікавий стан (вона збирається вдруге стати мамою) та зізналась, що не переживає чи отримає «тарілку», адже їй нині хвилюватись не можна:) Англієць в свою чергу (вже за традицією закордонних гостей) розповідав, як йому подобається у Москві.


Німецькі гості, яких випросили фани.

Другими з’явились до преси німецькі рокери «Tokio Hotel». Організатори зізнались, що запросити їх – ініціантива фанів групи, які оббивали поріг МузТВ вже 2 роки.

Самі музиканти були у гарному гуморі. Соліст – Білл прийшов у в’язаному капюшоні та щиро зізнався, що взяв до Росії багато теплих речей, і не думав, що тут так спекотно. Його брат-близнюк Том, гітарист групи, намагаючись вставити хоча б 2 слова у емоційні відповіді Білла, більшу частину їв фрукти та підгодовував інших членів групи Густав та Георга. Останні – у більшості мовчали та посміхались.

Журналісти трохи розгубились, адже перед ними постали вже не 16-18 літні підлітки, а дорослі хлопці. Тож переважна більшість питань все ж стосувались творчості та фанів. Зараз хлопці живуть у США. Кажуть, що міні-відпустка йде на користь, адже незабаром готові сісти за написання нового матеріалу.

Вже опісля, у спілкуванні із російськими колегами почула таку думку, що їхня музика, зовнішній вигляд, вікова категорія фанів – це одне, але не дивлячись на велику кількість премій, що музиканти здобули за останні 5 років, їхній поведінці з пресою можна позаздрити. Дехто почав жартувати, що треба було хоча б «фабрикантів» запросити, нехай б подивились, як треба залишатись людьми. Мені трохи порозповідали про вибрики російських звйозд, але як на мене, в Україні вони поводяться скромніше.

Земфіра та преса, діалог вдався?

Останньою на прес-конференцію прийшла Земфіра. Пізніше, половина ЗМІ написали, сказали та озвучили, що у співачки був поганий настрій. А мені здалось навпаки, звісно з нею так і лилась сатира у бік журналістів, але іронія та гумор був присутній. Майже кожна її відповідь розлетілась на заголовки.

Зізналась, що давно не виступала, на запитання чим займалась 2 роки відповіла «Нічим таким, що б вам було цікаво». Одному екстравагантному ведучому, який ставив своє запитання додала: «Ой, який ви нафарбований, навіть більше ніж я».

А цей діалог взагалі викликав оплески.

- Здравствуйте, канал «***»

- Поганий канал.

- Так ось питання.

- Не хороший канал.

- І все ж таки, Земфіра, останнім часом ви дуже схудли, чи пов’язано це з хворобою…

- Я ж говорила, жахливий канал.

На питання «з яких звуків складатиметься ваш новий альбом», співачка перепитала назву журналу і сказала: «Журнали відкриваються, журнали закривають, а питання лишаються ті самі». Одним словом без емоцій нікого не лишила.

«Зелена» доріжка.

Хоча ще за кілька годин до початку церемонії ще монтувалась червона, точніше зелена доріжка, до початку о 17:00 за московським часом – все було готово. Звісно, кожен з артистів намагався екстравагантно вдягнутись, цікаве сказати, щоб саме їхню фотографію вліпили на «першу полосу».

До слова, цього року до домінантів потрапили багато українських виконавців. Ні, дорогі російські зірки, наші ніяк не хочуть завоювати ваш ринок, просто, на мою думку, ми іноді щось робимо краще вас.

Приїхали і цьогорічні переможці з Азербайджану – El&Nikki, а Філіп Кіркоров, який вже оговтався після скандалів, прийшов разом з нашою Камалією. Подейкують, що саме вона у 2012 представлятиме Україну на «Євробаченні».

На «зелену» доріжку не запрошували школярів-студентів-просто з вулиці, тут були фан-клуби, які і прикрасили дійство плакатами, повітряними кульками та щасливими криками. В подяку, артисти, хто не поскупився, роздали автографи.

Далі буде.

Фото:

автора

Spletnik.ru

Dni.ru

Павло Саричев

Treygo Lyubov