Про це йдеться у матеріалі з промовистим заголовком "Тут нема на що дивитись".

Автори публікації стверджують, скандал з офшорами вдарив по Україні набагато сильніше, ніж по Росії.

У статті йдеться, що на фоні політичної кризи в Києві "панамські документи" дуже вплинули на рівень довіри до президента Петра Порошенка.

До всього, викривальні матеріали були оприлюднені за кілька днів до референдуму в Нідерландах щодо угоди про асоціацію між Україною та ЄС. І, як наслідок, нідерландці з відчутним відривом проголосували "проти.

Водночас у Путіна заявили, що знали про зливання скандальних документів та очікували більшого, проте росіян загалом не надто обурила оприлюднена інформація — вони вже змирилися з корупцією високопосадовців.

Читайте також: Журналісти знайшли у Порошенка ще 5 офшорних компаній

The Economist зазначає, що інформацію про офшорний скандал росіяни черпають здебільшого з російських ЗМІ, які змістили акценти і розповідають, що витік інформації був спрямований проти Путіна з боку США.

До слова, напередодні американське видання The Wall Street Journal написало, що скандал із офшорами матиме кадрові наслідки і визначить подальшу долю окремих українських високопосадовців.

Нагадаємо, 3 квітня міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, які використовували відомі люди для ухилення від сплати податків. Одним із фігурантів розслідування став президент України Петро Порошенко.

Стало відомо про офшорну компанію Президента Петра Порошенка, через яку він намагався реструктуризувати активи компанії Roshen.