main logo

Обстріл пологового у Маріуполі

9 березня окупанти вдалися до нелюдської атаки - обстріляли дитячу лікарню та пологовий будинок у Маріуполі. З кожним днем бомбардування Маріуполя стають дедалі жорстокішими, а в місті страждає все більше невинних людей.

Обстріл пологового в Маріуполі - це жахливий воєнний злочин Росії

Окупанти здійснили бомбардування пологового будинку в Маріуполі навмисно, знаючи, що у будівлі будуть вагітні жінки та новонароджені немовлята. Хоч російські пропагандисти намагаються брехати в ефірах та безпідставно кажуть, що пологовий будинок став резиденцією “ультраправих націоналістів”, весь цивілізований світ бачить, що окупанти здійснюють геноцид українців.

Сам міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров публічно зізнався, що обстріл пологового в Маріуполі був умисним - його заяву почув весь світ.

За цей воєнний злочин (та безліч інших) Росія та її влада відповідатиме перед Гаазьким трибуналом - суд вже почав провадження.

Обстріл пологового в Маріуполі: наслідки та жертви

Лікарня та пологовий будинок зруйновані російськими снарядами вщент - перед будівлями, які нещодавно приймали пацієнтів, тепер - величезна воронка від російської бомби, всі вікна у приміщеннях вибиті, а стіни критично пошкоджені.

Внаслідок обстрілу пологового в Маріуполі:

  • Постраждало 17 людей - вагітні жінки та медики;

  • Є загиблі - 3 людей не пережили нелюдський обстріл. Серед них була одна дитина.

Зараз все місто перебуває у гуманітарній катастрофі - у людей немає ні електрики, ні тепла, ні води. Обстріл мирного населення не припиняється, а російські терористи не дозволяють евакуювати мирних людей.

Жахливе бомбардування Маріуполя неодноразово коментував Володимир Зеленський. Він вчергове закликав західну спільноту закрити небо чи надати бойові літаки - допоки НАТО та Європа зволікає, будуть гинути невинні люди - жінки, чоловіки та діти.

Якби Північноатлантичний альянс зробив вольове рішення та закрив небо одразу після прохання української влади та народу, Україна б не втратила тисячі невинних життів.

Президент звернувся до людяності закордонних партнерів та поставив вимоги якнайшвидше припинити тортури українського народу.

Усі деталі обстрілу пологового в Маріуполі та новини про стан міста читайте на 24 каналі.