Ворог намагається підкупити місцеве населення рублевими виплатами. Перехід на ворожу валюту окупанти запланували вже з 1 травня.

Зауважте Росія постраждає від будь-яких спроб перевести Україну у рубльову зону, – Зеленський

На Херсонщині окупанти і їх новопризначені на управлінські посади колаборанти змінюють риторику щодо планів на референдум, натомість намагаються підкупити населення рублевими виплатами,
– мовиться у повідомленні ОК "Південь".

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що рубль на території тимчасово окупованої Херсонщини не має жодних шансів прижитися. Місцеве населення чинить героїчний опір російським загарбникам.

На так званий "референдум" не можуть назбирати "масовку"

  • Російські окупанти замислили провести у Херсоні так званий "референдум". Водночас людей, які готові взяти участь у цьому шабаші, окупанти назбирати не можуть. Загарбники не мають жодної підтримки.
  • Юрій Соболевський – перший заступник голови Херсонської облради – припустив, що це шоу росіяни можуть зняти у тимчасово окупованому Криму.
  • Тим часом російські ЗМІ повідомляють, що окупантам довелося вкотре перенести свій фейковий референдум. Цього разу називають дату 15 травня. В Офісі Президента наголосили, що псевдореферендум дасть Росії лише один результат – продовження міжнародної ізоляції, а також – пришвидшення введення нових санкцій.

Псевдореферендум у Херсоні поставить крапку на переговорах

Люди протестують проти окупації

Жителі Херсона продовжують боротися за своє місто. Мирний мітинг проти окупації відбувся 27 квітня. Однак російські окупанти жорстоко розігнали людей. Проти мирних жителів застосували сльозогінний газ та світло-шумові гранати.

Генпрокурорка Ірина Венедіктова повідомила, що за фактом розгону мирного мітингу відкрили провадження. Досудове розслідування вже стартувало.

Зеленський подякував людям, які не здаються та протестують проти ворога на своїх землях. Президент наголосив, що також дуже важливо показувати колаборантам: після зради у них немає майбутнього. Зеленський наголосив, що чим сильнішим буде опір, тим швидше Україна зможе повернутися до нормального життя.

Важливо – як "друга армія світу" тікає від ЗСУ: дивіться відео