Українці – цікава нація. Вони готові працювати понаднормово за кордоном, але уникати подібних за оплатою можливостей в Україні, посилаючись на те, що не будуть гарувати на роботі вдома (в своїй країні).
Інновації Мінцифри є абсолютно послідовними та виваженими. У своїй сукупності разом з іншими рішеннями уряду, вони крок за кроком підходять до своїх не декларованих на пряму, але таких явних цілей.
Нещодавно опубліковане опитування українців стосовно війни на Донбасі показало, що 9,6% наших співгромадян переконані, що на Сході точиться війна між американцями і росіянами.
Після повернення з АТО ми з побратимом пішли вчитись web-розробці, потім почали працювати у сфері ІТ. Згодом, щоб підтримати своїх побратимів, запустили власні безкоштовні курси для ветеранів, які рухаємо, коли є можливість.
Поширюйте цю інформацію своїм побратимам, друзям чи рідним ветеранам. Можливо він стане їм в пригоді, можливо й ні – це теж добре. Наша команда вважає, що IT – не панацея, навчатись розробці можна лише, якщо це поклик цікавості, а не стереотипи про хорошу роботу. Бо робота насправді виявляється важкою, а конкурентність на ринку праці дуже висока.
Хтось співчуває, хтось зловтішається, хтось удає, що переживає. А хтось настільки ігнорує, що навіть не знає, про те що колишні українські беркутівці, які втекли після Майдану, у ролі російських правоохоронних органів арештовують та розганяють чергові спроби просто висловитись.
Єгипетські піраміди захищали свої скарби від грабіжників пастками, важкими тунелями та спорами грибів. За грабіжництво пам'яток археології у Західній Європі зараз, можна понести серйозну відповідальність.
Геронтологічний digital-експеримент, у якому взяли участь (тут має бути перелік різних професій) та навіть ветерани АТО/ООС і представники патріотичних організацій. Дві останні категорії виокремлені через умови, з якими людина погоджується, коли інсталює додаток (навіть заради обробки одного фото "по приколу").