Про це в прямому ефірі 24 каналу розповів Анатолій Гриценко.

Читайте також: За корупційними оборудками в "Укроборонпромі" стоять перші особи держави, – Сироїд

"Продаж військової техніки, яку здійснює "Укроборонпром" за ціною металобрухту погоджував міністр економіки, яким був Порошенко," – пояснює кандидат в президенти.

Петро Олексійович розуміє, що варіантів у нього більше немає. Всі факти мародерства зараз знає не тільки країна, а й увесь світ. Вони його муляють, бо за це доведеться піти під суд. Такі речі неможна прощати, бо це мародерство на крові солдат,
– розповів Анатолій Гриценко.

"Президент заговорив про прозорість в оборонній сфері, коли Посол США в Україні Марі Йованович публічно вийшла й сказала, що варто розсекретити усю інформацію. Тільки після її слів Петро Порошенко зібрав РНБО", – пояснює Гриценко.

Що відомо про корупційні схеми в "Укроборонпромі"На початку війни група молодиків вступила у змову з оборонними чиновниками, які скуповують військові запчастини у російських контрабандистів та по складах української армії. Накручують ціну у рази і за змовою з державним концерном "Укроборонпром" продають на його заводи.

До групи входили: замсекретаря Ради нацбезпеки і оборони Олег Гладковський, його син Ігор, колишній працівник концерну Віталій Жуков, Андрій Рогоза – дрібний жулік, спеціаліст із контрабанди.

Центром оборудок стала підставна компанія "Оптимумспецдеталь". Група заробляла понад чверть мільярда гривень. Значну частину роздавала на хабарі і відкати. Олег Глядковський переконує, що нічого про це не знав.