Про це пишуть у CNN, посилаючись на радника президента США з нацбезпеки Джейка Саллівана. Він додав, що не знає, чи дивився президент Байден виступ Путіна.
Читайте також Поки Ван Ї у Москві: чому візит Байдена відбувся саме зараз і як це вплине на союзників
Промова Байдена не буде просто відповіддю на виступ Путіна
Джейк Салліван стверджує, що промова Джо Байдена у Варшаві буде чимось більшим, аніж просто критика чи відповідь на слова російського диктатора. Крім того, радник додав, що таку дату обрали не тому, що цього дня також виступає Путін.
Ми не планували цю промову як якесь протистояння. Це не риторичне змагання з кимось іншим,
– зазначив Салліван.
Путін у своєму виступі вкотре скандував про "загрозу для Росії". президент США нібито спростує це абсурдне твердження.
Однак це не буде критикою сьогоднішньої промови російського президента, мовиться про те, щоб покласти край аргументам, які Росія наводила протягом певного часу.
Салліван пояснив, що Байден говоритиме про війну у "ширшому контексті". Зокрема про виклики, які постали перед Альянсом на початку повномасштабного вторгнення і про те, чи вдалося їх подолати.
Зверніть увагу Новий крок від Путіна: що означає призупинення участі Росії у договорі про наступальні озброєння
Виступ Путіна 21 лютого: ключові тези
- У вівторок Владімір Путін виступив перед федеральними зборами. У своїй промові президент Росії й далі марив "неонацистами", та ненавистю "київського режиму". Крім того, він вкотре заявив, що мирне населення Донбасу "треба було рятувати", тому Росія "благородно" вторглася на територію суверенної держави.
- Президент країни-агресорки традиційно звинуватив у всіх бідах і проблемах колективний Захід. Зокрема переконував, буцімто Альянс мав напасти на Росію.
- Також Путін хвалився ефемерними "успіхами" війська окупантів та проведенням так званих "референдумів". На це зал підтримав диктатора млявими оплесками. Детальніше про виступ Путіна – читайте у матеріалі 24 Каналу.