Нарада відбулася 18 лютого у форматі відеоконференції. У ній взяли участь постійні члени Ради безпеки Росії, зокрема – представники силових відомств.

Читайте також Росія запустить балістичні й крилаті ракети: за цим спостерігатиме Путін

Згадували про ситуацію навколо України

У Кремлі повідомили, що під час наради обговорювали, зокрема, ситуацію навколо України. Там цинічно зауважили, що це робили "з акцентом на напруженість, яка провокується ззовні".

Що ще обговорювали з Путіним

Крім цього, російський президент розповів учасниками наради про низку міжнародних зустрічей та дзвінків, які провів напередодні. Мовиться, зокрема, про перемовини з німецьким канцлером Олафом Шольцом, французьким президентом Еммануелем Макроном та американським лідером Джо Байденом.

Також на онлайн-зустрічі з Путіним чиновники спілкувалися й про "гарантії безпеки" для Росії.

  • Напередодні Росія відреагувала на відповідь США щодо "гарантій безпеки". Там очікувано скаржаться, що їхні пропозиції нібито проігнорували й розкидаються звинуваченнями у бік Заходу.
  • Ба більше, Москва відкрито пригрозила "заходами військово-технічного характеру", якщо Вашингтон не піде на її вимоги. Зокрема – щодо невступу України до НАТО.

Як наголосив речник російського президента Дмитро Пєсков, головною темою зустрічі став "розвиток високотехнологічних галузей вітчизняної промисловості".

Росія готує провокації "під чужим прапором": дивіться відео