Найімовірніше, за це Путін пообіцяв іранцям дещо більше, аніж просто гроші. Про це 24 каналу сказав головний редактор порталу "Україна по-арабськи" Мохаммад Фараджаллах.

Варте уваги Іран можливо відправив Росії новий вид дронів та ракет: наскільки вони небезпечні

Що міг запропонувати Путін

Фараджаллах вважає, що за військову допомогу глава Кремля міг пообіцяти іранській стороні:

  • постійне право вето, яке Росія використовуватиме на користь Ірану, блокуючи рішення проти нього;
  • ядерні технології, адже Іран давно цього прагне;
  • підтримку у міжнародних питаннях;
  • передати військові бази.

Звісно, Путіну є що запропонувати. Це величезні втрати, але, схоже, він готовий всюди програти усі війни, які він почав – у Лівії, у Сирії, всюди, ми це бачили у Вірменії та Азербайджані, окрім війни в Україні. Він готовий піти на все, аби не програти тут,
– підкреслює він.

Однак Іран може залишитися ні з чим, адже Росія неминуче програє. В країні вже почалися серйозні проблеми та повстання.

Україна має підійняти питання про авіакатастрофу МАУ в Ірані

На переконання головного редактора порталу "Україна по-арабськи", іранцям потрібно нагадати про збиття Boeing 737 під Тегераном.

"Ми ставилися дуже толерантно до збиття нашого лайнера у 2020 році. Досі ніхто не притягнутий до відповідальності, досі ми не знаємо імен тих, хто винний у цьому, досі ми не знаємо дуже багатьох деталей. При тому, що вбито 150 цивільних людей, які взагалі ні до чого. Як це можна зрозуміти? Можна підіймати питання скликати Радбез", – переконаний

Фараджаллах нагадав, що Муаммар Каддаффі втратив владу після інциденту у Локербі, коли його бойовики або спецслужби збили літак. Захід одним лайнером виснажив диктатора до падіння режиму і змусив заплатити за кожного постраждалого.

Тому ми маємо нагадати про себе. "Не впевнений, що він залишить питання, але щонайменше занервує", – підсумував Мохаммад Фараджаллах.

До теми – Росія отримає нові ракети: Іран продовжує підтримку окупантів: дивіться відео

Співпраця Росії з Іраном: коротко