Американський політолог Раміз Юнус сказав 24 Каналу, що цьому можуть завадити США та Китай, якщо їм вдасться домовитись.

До вашої уваги За цим бронепоїздом дуже уважно слідкують: чи дасть Кім Чен Ин зброю Путіну

"Це залежить від США та Китаю. Якщо вони не захочуть цього, вони можуть це загальмувати", – зазначив Юнус.

Як запобігти посиленню військової співпраці між Росією і КНДР: дивіться відео 24 Каналу

Так, КНДР перебуває під повним патронажем Китаю і водночас боїться посилення санкційного тиску з боку Заходу. Тому Пхеньян не робитиме того, що йому не дозволять.

Навіть якщо Північна Корея наважиться передати Росії зброю, країні-агресорці це не допоможе. США із союзниками у відповідь лише посилять підтримку України.

Росія потрапила під роздачу

Світові лідери США і Китай мають досить складні відносини, тому намагаються не допустити посилення одне одного. Для цього обидві країни намагаються використати Росію.

Китай зацікавлений у тому, щоб Росія не впала і в ній збереглась політична влада. Він хотів би, щоб Росія слабнула – але не під диктовку США, а під його диктовку,
– пояснив Юнус.

США, зі свого боку, хочуть зберегти Росію, щоб стримувати Китай.

Росія хоче зброю від КНДР: останні новини

  • У The New York Times повідомили, що у вересні лідер Північної Кореї Кім Чен Ин може прибути до Владіміра Путіна в Росію. Імовірно, диктатори обговорюватимуть посилення військової співпраці, зокрема передання зброї Кремлю.
  • Віцепрезидентка США Камала Гарріс заявила, що обмін військовою допомогою між Росією та КНДР стане "величезною помилкою". Обидві країни опиняться в ізоляції.
  • Як відомо, 25 липня до КНДР їздив міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу. Він зустрівся з Кім Чен Ином, який показав йому ракети з ядерним зарядом.