Завжди мріяли мати свого персонального стиліста? З новими технологіями тепер це не проблема.

Alexa – голосовий помічник, який допоможе виглядати "на всі 100". Суть ідеї в тому, що користувач фотографується в різному вбранні, після чого вибирає те, яке йому личить найбільше.

Штучний інтелект порівнює фото, враховуючи модні тенденції, поєднання кольорів, елементи стилю

5-мегапіксельна камера наділена вбудованим LED-спалахом. А для того, щоб зробити фото, достатньо вголос озвучити відповідну команду. Через бездротовий зв’язок фотографія завантажується на смартфон, де її можна переглянути в супутньому мобільному додатку.

Щоб краще роздивитися себе з усіх боків, зручно знімати короткі відеоролики.

Фото автоматично завантажуються на смартфон

Далі ще цікавіше. Функція Style Check на основі штучного інтелекту враховує модні тенденції, поєднання кольорів, елементи стилю та дає рекомендації, який з нарядів підійде краще. Для зручності користувач може скласти свій каталог з наявного в нього гардеробу.

У перспективі такі алгоритми ставатимуть ще досконалішими, оскільки зможуть брати до уваги поради експертів високої моди та уподобання самого користувача, і навіть оцінювати зміни тіла людини та давати рекомендації, які вправи їй слід виконувати.

Та навіть якщо господар не вдома, він усе одно може переглядати пряму трансляцію з камери у додатку на своєму смартфоні.

І, звісно, як будь-який голосовий помічник, Alexa завжди з радістю розповість про останні новини, прогноз погоди, знайде в інтернеті потрібний рецепт і ще купу цікавої та корисної інформації - такий "балакучий" цей особистий "стиліст".

Читайте також: Як роботи прийшли на зміну тренерам у спорті