Рівна гра тривала до середини першого тайму. А потім настали 8 хвилин, що визначили долю зустрічі. Цей відрізок гри російська команда виграла з рахунком 5-1, а відтак на перерву команди пішли за переваги "ведмедів" у п'ять м'ячів.

У другому таймі господарі продовжували шматувати захист "солом'яних" і створили гандикап уже в 7 голів. Однак уберегти його до завершення зустрічі не вдалося. Серб Младен Боїновіч, який з вісьмома голами став найкращим снайпером матчу, на останній хвилині повернув своїй команді відставання в 5 м'ячів. 32 - 27 у підсумку.

Матч-відповідь відбудеться 1 травня у Франції. До речі, команди вже зустрічалися між собою на груповому етапі Ліги Чемпіонів. Тоді у "Монпельє" тріумфували господарі. З відривом саме у 5 м'ячів.