Не треба бути фінансистом, аби помітити, що гривня стає сильнішою. Логічно, що в такому випадку долар та євро втрачають свої позиції. Але, схоже, що цьому процесу перешкоджає Національний банк. Посилення позицій долара та євро відіб’ється на наших кишенях. Адже це і вартість імпорту, і валютні кредити, і літній відпочинок. Чому владі невигідно укріплювати національну валюту - з’ясовували журналісти видання "Вечерние вести" у матеріалі “Гривню тянут ко дну”.

Жахливим українським дорогам вже не дивуються ні українці, ні іноземці. З кожним роком ситуація тільки погіршується. Але наші будівельники вперто не звертають на це уваги - і лише час від часу присипають нові ями. Втім, справа не у лінощах і не у фінансуванні. У неофіційних розмовах чиновники зізнаються, що робити якісні дороги у нас просто не вигідно. Адже щороку можна "засипати" у асфальт мільйони доларів. Про це можна дізнатися у статті “Миллионы долларов - в асфальт” на сторінках “Новой газети”.

Мінохорони здоров’я таки ліквідує скандальну індійську вакцину від кору та краснухи. Саме після цього щеплення, нагадаємо, 2 роки тому помер 17-річний юнак з Краматорська. Втім, у МОЗ вирішили знищити вакцину не тому, що визнали її небезпечною, а тому, що термін її придатності закінчився ще півроку тому. Чи захищені українські діти від сумних наслідків після щеплення - читайте у газеті “Сегодня” у статті “Укол смерти в утиль”.