Другу гру серії команди розпочали обережно - в стартовому періоді глядачі в Ярославлі так і не дочекалися. Хокеїсти реабілітувалися перед публікою в другому періоді. Упродовж 20-хвилинки сирена вмикалася аж 5 разів. Гості з Прибалтики відзначилися двічі, "залізничники" відповіли 3 влучними пострілами.

До слова, господарі майданчика, немов змагалися між собою хто красивіше вистрелить здалеку. Барінка, Васільєв і Рахунек закинули від синьої лінії. А от у третьому періоді фортуна від "Локомотива" відвернулася. Кидки ярославльців мети не досягали, натомість суперники обертів не збавляли.

Рахунок зрівняв Ніживий, завершивши красиву комбінацію. За 11 хвилин до фінальної сирени господарі залишили самотнім Троттера, і попереду вже "Динамо". Фінальна крапка вже в порожні ворота. В підсумку 3:5 і рахунок у серії зрівнявся - 1:1. Наступні два поєдинки команди проведуть у Латвії.