Після мінімальної домашньої поразки від гондураської “Олімпії”, найтитулованіший клуб Коста-Ріки зумів у матчі-відповіді здобути перемогу. Непростий шлях до півфіналу почав турувати Армандо Алонсо. На 26-й хвилині нападник витиснув з гольового моменту усе. Спершу Алонсо не поцілив по круглому, та вже лежачи на газоні, зумів переправити м’яч у сітку воріт.

В дебюті другої частини гри господарі зуміли вирівняти становище, що дозволяла їм за сумою двох матчів пройти далі. 20-річний Роджер Ройся впритул розстріляв голкіпера “Сапріси”. Тут наставник костариканців Хуан Мануель Альварес зробив доленосну заміну. На поле вийшов Луіса Кордеро. Вже за мить півзахисник виправдав усі сподівання.

На 63-й хвилині Кордеро красивим обвідним ударом з-за меж штрафної ховає усі надії господарів на вихід у півфінал. 2:1. За вихід до фіналу триразові володарі Ліги чемпіонів “Конкакаф” повинні перегравати американський “Реал” із міста Солт-Лейк-Сіті.