Фіналіст Кубка Росії - "Сибір" - зазнав 5-ї поразки поспіль у національному чемпіонаті. Вийти вперед московському ЦСКА вдалося вже на 11-й хвилині. Сергій Ігнашевіч після подання кутового головою вразив ворота господарів.

У другому матчі поспіль забив орендований у київського "Динамо" Гільєрме. Бразильський нападник став автором голу в роздягальню - 0:2. Після перерви гості зі столиці продовжували знущання над сибіряками. Нецид розстріляв ворота Войцеха Ковалєвскі із лінії воротарського майданчика.

Вчетверте виймати м'яча із сітки власних воріт екс-голкіпера "Шахтаря" та московського "Спартака" примусив Дзагоєв. Футболісти "Сибіру" спромоглися хіба що на гол престижу. Чехові Томашу Чижеку допоміг відзначитися рикошет. 1:4 - в протистоянні представників Росії в Лізі Європи значно сильнішим виявився ЦСКА.