Про вибори в ОТГ

"Якщо держава і правоохоронні органи не будуть за це карати, то це може повторитися і на президентських виборах. За останніх 3 роки ми маємо кілька десятків справ доведених до суду через порушення на виборах. Але всі вони закінчуються штрафами, адміністративною відповідальністю і жодного реального тюремного строку", – зазначив голова правління Комітету виборців України.

Для партій важливо не тільки показати результат, але й перевірити свої виборчі штаби, pr-служби, інформаційні служби. Робота відбувається в режимі реальних виборів, тому і йшла така брудна боротьба,
– розповів Олексій Кошель.

Про версії замаху на вбивство

"Нападник на сьогодні не промовив жодного слова. Щодо версій замаху, то я бачу їх дві. Перша – це російські спецслужби. Вони могли замовити напередодні 2 травня, щоб зробити ситуацію в місті більш напруженою. Друга версія – це замовлення з боку місцевої влади. На жаль, я наразі не маю ні підтверджень, ні спростувань цих версій. Але я переконаний в тому, що це був замовний напад", – розповів громадський активіст.

Жителі Одеси знають про безчинства місцевої влади. Вони сприймають мера міста Геннадія Труханов, як "місцевого царька". Логіка цих людей така: він краде, але у парку плитку нову поклав. Дуже багато людей з радянським мисленням і не вважають, що влада має працювати у їхніх інтересах. І вважають його місцевим царьком,
– сказав Сергій Стерненко.

Про схеми з надрами газу

"Є два способи отримання газу та нафти з-під землі України. Колись було п'ять способів отримати ділянку через аукціон, а зараз залишили лише одну схему: якщо приватна фірма має на цю ділянку геологічну інформацію, то вона може отримати її без аукціону. А цю геологічну інформацію можна офіційно купити в держави, а потім отримати дозвіл ще й від місцевої влади", – зазначив Олекса Шалайський.

Більше – дивіться у програмі.