Координатор медійної ініціативи за права людини, правозахисниця Ольга Решетилова повідомила про це на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Скільки заробляє Мангер – підозрюваний в організації вбивства Гандзюк

Така несподіванка. Мангер, який вийшов з СІЗО під заставу, в апеляційний суд не з'явився. Хто там вносив заставу, адвокат Ільченко?
– написала правозахисниця.

Волонтер Роман Синіцин написав на своїй сторінці у Facebook, що прокурорам поки не відомо про місце перебування Мангера. За його словами, засідання перенесли на 12:00 1 березня.

Чому Мангера підозрюють у причетності до вбивства Гандзюк?Спершу голову облради у причетності до нападу на активістку звинуватив батько Катерини – Віктор. Він також звинуватив у злочині голову ОДА Андрія Гордєєва та його заступника Євгена Рищука. Мовляв, усі ці чиновники співпрацювали з офіційним підозрюваним в організації злочину Олексієм Левіним на кримінальне прізвисько "Москал-молодший".

Гандзюк звинувачувала обласну владу незаконній вирубці лісів, а самого Мангера – у покриванні нелегального бізнесу. Жінка також називала голову облради організатором херсонського "антимайдану".

Мангер відкидає свої зв’язки з Левіним, але йому таки оголосили про підозру у злочині. Суд взяв Мангера під варту, проте зовсім скоро чиновник вийшов під заставу у 2 мільйони 497 тисяч гривень. При цьому на Мангера надягнули електронний браслет стеження і заборонили виїжджати за межі Херсонщини. Посадовець обіцяв усіляко сприяти слідству та свідчити у справ про вбивство Гандзюк, але згодом відмовився від цього.

Що відомо про вбивство Гандзюк?Херсонську активістку та радницю мера міста 31 липня 2018 року облили сірчаною кислотою. Гандзюк зазнала численних опіків і їй зробили операцію. Проте врятувати жінку не вдалося і 4 листопада вона померла в лікарні.

Чому Мангера підозрюють у причетності до вбивства Гандзюк: дивіться відео