Про це Трамп розповів в інтерв’ю виданню Fox News.

Читайте також: Жорстоке вбивство журналіста Хашоггі: ЗМІ назвали замовника

Він заявив, що не має наміру слухати цей аудіозапис.

"Так, у нас є цей запис. Але я не хочу його слухати. Та й нема чого мені це робити… Жахливо те, що там записано. Мені розповіли, що на ньому міститься, тому мені немає потреби слухати ", – сказав Трамп.

Дивіться відео інтерв’ю Дональда Трампа телеканалу Fox News:

Напередодні Дональд Трамп заявив, що ім’я вбивці саудівського журналіста Джамаля Хашоггі буде названо 20 листопада.

Що відомо про вбивство журналіста Джамаля Хашоггі у Стамбулі?На початку жовтня стало відомо, що у Стамбулі таємниче зник саудівський журналіст Джамал Хашоггі, який критикував королівську родину Саудівської Аравії. Про його зникнення стало відомо після того, як він разом з нареченою відвідав будівлю консульства Саудівської Аравії.

Згодом влада Туреччини заявила, що має доказ вбивства Хашоггі: ним виявився аудіозапис з Apple Watch журналіста. Після прослуховування запису, який зберігся у хмарному сховищі iCloud, турецька поліція зазначила, що саудівського дисидента могли "жорстоко катувати, а потім розчленувати" прямо всередині дипустанови.

19 жовтня Саудівська Аравія підтвердила, що Хашоггі було вбито у консульстві країни у Стамбулі. 23 жовтня стало відомо, що у Стамбулі виявили останки Хашоггі.