Про це Володимир Зеленський заявив у своєму традиційному вечірньому зверненні в неділю, 13 жовтня. За словами президента, в таких умовах відносини України з партнерами потребують розвитку.
Читайте також Пхеньян може стати серйозним гравцем у нашій війні, – Чмут про загрози від військових КНДР
Зеленський прокоментував плани Росії
Володимир Зеленський наголосив, що фронт зараз потребує більшої підтримки.
Коли ми говоримо про більшу далекобійність для України та більш рішуче постачання для наших сил – це не просто перелік військових засобів. Це про збільшення тиску на агресора, який буде для Росії сильнішим, ніж вони можуть витримати. І це про недопущення більшої війни,
– сказав глава держави.
За його словами, справжній мир може бути досягнутий лише завдяки силі, і увесь наступний тиждень буде присвячений роботі з партнерами України. У зверненні президент висловив сподівання, що ухвалення рішень не забариться.
Зеленський наголосив, що українські воїни неодноразово довели, що Україна здатна досягти навіть того, що комусь здавалося неможливим.
Українці вміють битися й уміють вибивати майбутнє для своєї держави, свого народу, для всіх нас. Це маємо зробити й зараз. Я пишаюся нашими людьми. І наші люди заслуговують на достатню допомогу й на справедливий мир,
– сказав президент.
Володимир Зеленський також подякував військовим, які просто зараз боронять Україну на різних напрямках фронту.
Відправка військ КНДР на фронт: що відомо
- За словами The Guardian, Військовослужбовці північнокорейської армії могли брати участь у війні проти України на боці Росії. Ймовірно, деяких з них уже було ліквідовано внаслідок удару поблизу Донецька.
- Водночас журналісти The Washington Post з посиланням на українську військову розвідку повідомили, що кілька тисяч солдатів з Північної Кореї зараз проходять навчання в Росії та можуть бути відправлені на лінію фронту в Україні до кінця цього року.
- Раніше високопоставлений дипломат ЄС заявив, що Європейський Союз не має доказів присутності військових з Північної Кореї на території України. Однак в ЄС продовжують стежити за розвитком подій.