Про це розповів український громадсько-політичний діяч і голова "Центру спільних дій" Олег Рибачук у межах проєкту 24 каналу "Барикади Гідності". За його словами, фейсбук-сторінка існує і досі.
Читайте більше Я ніколи не бачив такої спільноти людей, – інтерв'ю з Олегом Рибачуком про Революцію Гідності
Сторінка була кількамовна та допомагала з логістикою
Рибачук пояснив, що у часи Революції Гідності сторінку вели декілька експертів із "Центру спільних дій". Вони наповнювали її змістом, а також перекладали такими мовами як:
- французька;
- англійська;
- німецька.
За декілька днів на ній уже було кілька мільйонів відвідувачів. Марк Цукерберг навіть написав листа та визнав, що в історії фейсбуку ця сторінка зросла найшвидше,
– пригадав він.
За спогадами голови "Центру спільних дій", сторінка насамперед допомагала розв'язувати логістичні питання. Питання грошей чи допомоги не було в пріоритеті.
Якщо, умовно, треба якісь дрова, то їх миттєво знаходили. Будь-яке питання, яке потрібне було Майдану, вирішувалося через ці комунікації. У результаті половина мого "Центру" працювали на сторінці щоденно, а частина, включно зі мною, саме на Майдані, тобто були в полі.
Революція Гідності: останні новини
- За даними видання Bloomberg, напередодні зустрічі держсекретар США Ентоні Блінкен та глава МЗС Росії Сергій Лавров посперечалися. Темою "сутички" став український Майдан.
- Володимир Зеленський підписав укази про призначення 28 суддів, серед яких є ті, хто виносили скандальні рішення проти майданівців. У Зеленського пояснили, що Вища рада правосуддя не висловлювала сумнівів у кандидатах.
- Олег Рибачук розповів про найважливіше досягнення Революції Гідності. Мовиться про те, політики, які бачать себе в союзі з Росією, стали маргіналами.
Розслідування Майдану завершилось: дивіться відео