Про це в ефірі 24 каналу розповів – керівник напрямку роботизованих технологій ГО "Аеророзвідка" Вадим Юник. Він зазначив, що насправді це відбудеться дуже швидко. Це можна побачити на прикладі морської операції.

Важливо Mercedes завжди кращий за "Волгу": як західна зброя покаже себе холодною зимою

За його словами, ніхто не вірив в те, що Україна, яка не має свого власного флоту, може боротися і якось перемагати росіян на морі. Проте ми бачимо наскільки спритні наші люди й можуть це робити. Головне правильно поставлена задача й все може відбуватися.

Так само з безпілотниками. Вже настав той час, коли нам треба відповідати по базах, відповідати по центрах, щоб зупиняти саму можливість наносити по нас удар,
– заявив Вадим Юник.

Наскільки складно створити безпілотник

"Насправді це складно, тому що це повʼязано не тільки з відстанню й фізичними можливостями, але й так само є розуміння, що проти цього безпілотника буде велика протидія", – пояснив Юник.

Він додав, що зараз війна більш технологічна й дуже багато є засобів, як у них, так і у нас, щоб протидіяти безпілотникам. Дрону треба пройти цей шлях, тобто він повинен пройти своє завдання, коли його намагаються збити.

Може бути цікаво – Словаччина передала Україні потужні БМП: дивіться відео

Останні новини щодо зброї

  • З 10 жовтня Україна зазнає постійних масованих ракетних ударів з боку Росії по енергетиці та цивільних жителях. Натомість Захід досі думає, чи передавати ті ж ЗРК Patriot, які допомогли б посилити оборону українського неба
  • У неділю, 27 листопада, Велика Британія відправила в Україну не лише старі ракети Brimstone 1, а й сучасні ракети Brimstone 2. Як зазначають, ця допомога зіграє вирішальну роль у стримуванні просування Росії.
  • У The New York Times вийшла стаття про те, що під час звільнення Зміїного ЗСУ поставили установки Caesar на баржі й відійшли на 10 кілометрів від берега, аби влучити у ціль. Підтвердити або спростувати таку інформацію наразі неможливо.