Про це у статті для The Wall Street Journal пише оглядач Джон Винокур.

США та їхні союзники шукають шляхи, як відповісти Росії, продовжує автор. Тепер розпочалися дебати союзників про можливу модернізацію ядерних сил США.

За словами європейських джерел, модернізація, можливо, включить в себе модернізацію існуючої ядерної зброї США, вдосконалення її оборонних можливостей або навіть розміщення нових ядерних озброєнь в Європі,
— пише автор.

Це дає підстави думати, що в Європі заметушилися і налякані ядерним потенціалом Росії. Судячи з недавнього соцопитування, у Німеччині, Франції та Італії громадяни не хочуть захищати "прикордонні країни НАТО" від російської атаки. Підвалини НАТО хитаються, підсумовує автор.

На думку автора, Путіна підбадьорює той факт, що адміністрація Обами утримується від відповідного застосування зброї.

Читайте також: НАТО заявляє про плани Росії незабаром атакувати Україну

"Україна не отримає гармат. Передбачуваний план США щодо розміщення важкої бронетехніки і військовослужбовців США в прифронтових країнах НАТО, що межують з Росією, — це, схоже, вузький компроміс у відповідь на прохання цих країн про створення постійних військових баз НАТО", — наголошує журналіст.

Курс США щодо Росії вселяє довіру лише ненадовго, вважає автор: Білий дім запевняв, що зумів ізолювати Москву, але висловлювання держсекретаря Керрі після візиту в Росію "межували з підлабузництвом".

Винокур закінчує статтю твердженням, що тепер "США знову хочуть триматися наполовину жорстко щодо Росії".

Читайте також: Оприлюднено путінський план захоплення Лівобережної України за 15 діб