Таку заяву опальний політик зробив у ефірі одного з російських пропагандистських телеканалів, передає "Гордон".

Читайте також: Одкровення Онищенка: всі компрометуючі Порошенка факти, які наразі оприлюднив нардеп-втікач

"Корупція є набагато більшою, аніж була за часів Януковича. Янукович хоч давав у якийсь спосіб бізнесменам заробляти... Не хвалю Януковича, що він – гарний чи поганий, не мені його судити, але люди заробляли, була якась стабільність. Якщо ми порівнюємо, припустімо, час 2012–2013 роки – було якесь економічне зростання, був долар по вісім", – зауважив він.

Як підкреслив Онищенко, сьогодні українцям вистачає зарплати тільки на те, щоб "заплатити за газ, за світло, за гарячу воду".

"Натомість президент Порошенко Україну бачить лише як свій бізнес. Тих людей, у яких є якісь фінанси, фінансові можливості, він намагається вигнати із країни через правоохоронні органи, створюючи кримінальні справи... Так йому простіше живеться... Тобто ми приходимо до того, що Україна перетворюється ніби на рабовласницьку державу, де керує один цар – Петро", – переконує нардеп-утікач.

За його словами, у рік Порошенко отримує щонайменше 2 мільярди корупційних грошей. Водночас Онищенко додав, що "Порошенко заходить у партнерство до всіх бізнесменів", зокрема і до Ріната Ахметова, який, як на його переконання, має віддати гаранту 50% прибутку компанії.

Нагадаємо, нещодавно Олександр Онищенко пообіцяв найближчим часом оприлюднити компрометуючі матеріали щодо директора НАБУ Артема Ситника.

Хто такий Олександр Онищенко? Нардеп-втікач, є фігурантом так званої "газової справи". Його підозрюють у розкраданні держкоштів на понад мільярд гривень. Майже два роки нардеп переховується від слідства за кордоном. Раніше він також заявляв, що має компромат на Президента Порошенка. Мовляв, впродовж року Онищенко записував розмови із Порошенком на годинник із диктофоном і має докази того, що глава держави скуповував голоси парламентарів для ухвалення потрібних йому законопроектів.