"За попередньою інформацією, планується карантин. Також прем’єр ініціюватиме позачергову сесію саме для ухвалення нового закону про "санітарно-епідеміологічні заходи" за польським та італійським зразком", – повідомила на своїй фейсбук-сторінці народна депутатка від "Європейської солідарності" Вікторія Сюмар.

Важливо У Києві запровадили карантинні заходи: які будуть обмеження

Вона додала, що разом з колегами Марією Іоновою та Ахтемом Чийгозом планують спитати про кількість апаратів штучного дихання, палат інтенсивної терапії, заходи для військових та інше.

"На засіданні уряду, де головне питання – коронавірус, вперше в депутатів забрали телефони... Черговий крок до "прозорості" після заборони журналістам бути присутніми", – поскаржилася також Сюмар.

Згодом народна депутатка від "Євросолідарності" Ірина Геращенко повідомила, що уряд не підтримав ініціативу провести позачергову сесію Ради щодо боротьби з коронавірусом.

"На жаль, монобільшість не підтримала проведення позачергової сесії ВР для дискусії щодо боротьби з коронавірусом. Це ж не кадрові питання, не цікаво. Тому колеги сьогодні поставлять уряду низку запитань, чи готова Україна до можливої епідемії", – написала Геращенко на своїй фейсбук-сторінці.

Тим часом спікер парламенту Дмитро Разумков доручив забезпечити виконання профілактичних заходів у Раді. Зокрема, вже скасовані закордонні відрядження нардепів. При вході до під’їздів Ради розмістять засоби для дезінфекції рук.

На сьогодні в Україні відомо тільки про 1 випадок зараження коронавірусом. Ще 5 людей у Чернівцях наразі перебувають у лікарні з підозрою на недугу.

факти про коронавірус фейки і правда що відомо про коронавірус профілактика
Правда і фейки про коронавірус / Інфографіка 24 каналу