Серед тем стріму з Віктором Андурсівим – ймовірність відкриття ще одного фронту російсько-української війни, вже на кордоні з Білоруссю. Стрім відбувся о 17:00.

Зверніть увагу Білорусь зосередила до 7 батальйонів поблизу українських кордонів, – Генштаб

В цілому Фахрудін Шарафмал та Віктор Андрусів обговорили ситуацію на фронтах та становище, в якому опинилася Росія, зокрема мовилося про:

  • затягування країною-терористкою війни;
  • згуртування всього цивілізованого світу проти Володимира Путіна.

Стрім з Віктором Андрусівим на ютубі 24 каналу: дивіться відео

Загроза зі сторони Білорусі

Наразі українські захисники не фіксують посилену підготовку білоруської армії до вторгнення, проте загроза наступу зберігається. Білорусь з початку повномасштабного вторгнення в Україну фактично надала Росії свою територію – саме звідти на українську землю летять ракети.

Самопроголошений президент Олександр Лукашенко заявив, мовляв, не планує наступ проти України, проте вірити цьому не можна.

Зауважте Від союзника Росії до захвату від ЗСУ: як змінювалася риторика Лукашенка за час війни в Україні

Наразі у Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що на Волинському та Поліському напрямках продовжують "виконувати своє завдання" до 7 батальйонів збройних сил республіки Білорусь. Ділянки українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях посилюють.

Крім того, речник Міноборони Олександр Мотузяник зазначив, що розмістила свої війська в 10 населених пунктах Білорусі й Росія. Він підтвердив, що саме там дислокуються підрозділи країни-терористки.

Попередні заяви Віктора Андрусіва на 24 каналі

  • Радник глави МВС Віктор Андрусів в ефірі 24 каналу зазначав, що наразі Білорусь – де-факто анексована Росією країна. Водночас Лукашенко виконує конкретне завдання – створює загрозу для того, щоб стримувати українські війська, не давати змоги їм відійти на "гарячі" ділянки фронту.
  • Також Віктор Андрусів заявляв, що після поразки Росії будуть замахи та перевороти. За його словами, історично все склалося так, що зміна політичного керівництва у Кремлі можлива хіба що після серйозної військової поразки.
  • Водночас Андрусів пояснював, чому важливо не недооцінювати ворога і переходити у формат довготривалої боротьби.