Остаточно розв'язати російську проблему Україна зможе лише тоді, коли Росія перестане бути імперією. Про це 24 каналу розповів військовий експерт Петро Черник.

Зверніть увагу Як путінську Росію позбавити "ядерної палиці"

Чи можливе "заморожування"

Експерт зазначив, що війна Росії проти України є складним й важким міждержавним конфліктом, який потенційно може стати "замороженим".

Я прихильник абсолютного вибивання противника з усіх наших територій і з Криму включно, однак я вважаю, що це станеться тоді, коли московська недоімперія по-справжньому рухне. Вона обов'язково рухне, але я не прихильник того, що це станеться найближчими місяцями, ба навіть роками,
– пояснив оглядач.

За його словами, сценарій Північної Кореї й переведення цього конфлікту у "тліючий режим" може набрати своїх обрисів.

"Потрібно бити ворога, але не забуваймо про кількісний потенціал, який неспівмірний", – додав він.

Чи зможе Росія "заморозити" війну проти України: дивіться відео

У Європі проблем вистачає

Фахівець зауважив, що на сьогодні у Європі все ще є чимало "заморожених" конфліктів, які можуть поновитися в майбутньому.

Можна згадати за Кіпрський конфлікт, де турки з греками досі не з'ясували стосунки з 1974 року. Це при тому, що обидві країни є членами НАТО, а грецька частина Кіпру є ще і членом ЄС. Також є найстаріший заморожений конфлікт на континенті – це проблема Північної Ірландії,
– вказав Черник.

Він підкреслив, що після національно-визвольної боротьби 1919 – 1921 років Ірландія відокремилася від Великої Британії, а Північна Ірландія так і залишилася у її складі.

"Попри складні стосунки між угрупованнями націоналістів та юніоністів – насправді цей конфлікт не вирішений, а "заморожений", – резюмував експерт.

Читайте також Як путінський режим наближається до катастрофи

Вас також може зацікавити – чи перебуває війна Росії проти України на фінальній стадії: дивіться відео

Росія примушує Україну до миру: останні новини