Таку думку в розмові з 24 Каналом висловив політтехнолог Борис Тизенгаузен, зауваживши, що "клуб диктаторів" усвідомлює, що поодинці диктаторські режими не виживуть.
Дивіться також До 2050 року: які територіальні питання з Росією хоче розв'язати Китай
Китай тримає на прив'язі "ядерних псів"
Тизенгаузен наголосив, що Китай розуміє, якщо в нього не буде ручних "ядерних псів", якими він періодично лякає Захід, тоді будуть жорстокі торговельні війни й Пекін відкотиться далеко назад. Це суттєво вплине на економіку країни.
Хоча Китаєм було докладено багато зусиль, щоб стати борцем за лідерство у світі. Китай тримає на ланцюгу Путіна, той лякає Захід ядерною зброєю, а у Путіна є свій "пес" – Лукашенко, який теж періодично залякує своєю маленькою "ядеркою", яку Путін йому надав. От так працює "клуб диктаторів",
– озвучив Тизенгаузен.
Політтехнолог зауважив, що колективний Захід загруз у внутрішніх чварах й розбіжностях, зараз там є прихильники як глобалізації, так і деглобалізації. Він відзначив, що в Європейському Союзі нині немає єдності, в цьому й проблема.
"А на диктаторській галері всі синхронно гребуть веслами, в цьому і вся різниця. Вони (диктатори) грають без правил, а Захід розмірковує про те, що вартість бензину зросте, що треба врегулювати світові ринки. Водночас іншій стороні плювати на все це: на ціну палива; на те, що половина їхнього населення помре", – підсумував Тизенгаузен.