Читать новость на русском

Як Росія намагатиметься розділити українців перед виборами: пояснення експерта

23:57, 10 лютого , неділя

Перед виборами в Україні Москва намагатиметься розділити український народ. Задля цього вона може навіть "підкидати" інформацію під виглядом "боротьби з корупцією", аби збурити суспільство.

Росія може спробувати "підсилити" деяких дійсних борців із корупцією, сказав представник Українського конгресового комітету Америки Андрій Добрянський "Укрінформу".

Читайте також: Заборона спостерігачів РФ: ОБСЄ пропонує переглянути рішення, а Клімкін поставити крапку

Він наголосив, що Путін внаслідок своїх дій щодо України протягом останніх років об'єднав а не роз'єднав народ. Добрянський зазначив, що "все більше українців бачать Росію ворогом, а не близьким другом". Тому Росія спробуває активізувати дії у найсприятливіший для цього час – вибори.

Наприклад, ГРУ чи ФСБ дістане певну інформацію на якогось певного кандидата і передасть її українцям. І вони б мали про це знати, але чи знатимуть? 
– зазначив він.

Добрянський зазначив, що Кремль прагне спровокувати масові протести в Україні, аби поглибити сперечання в українському суспільстві.

"Може бути розповсюджена якась інформація, яка буде не брехливою, але спрямованою на те, щоб розділити людей", – пояснив представник УККА.

 


Вибори президента 2019: головні дати

Зазначимо. українська розвідка заявляє, що російська влада додатково виділила своїм спецслужбам 350 мільйонів доларів для реалізації підривної діяльності в Україні у 2019 році. Голова СБУ Василь Грицак заявив, що Кремль буде використовуватиме різні кібертехнології та намагатися привести до влади свого кандидата. Про використання Москвою кібертехнологій для втручань попереджають і у США.

ВИБІР РЕДАКЦІЇ
Це вже ні для кого не секрет, – Чубаров про плани Росії на ядерний Крим
Соль вивів "Динамо" в 1/8 фіналу Ліги Європи
Головні новини 21 лютого: полковник Нацгвардії бив ногами майданівця та план на вибори від Росії
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ