Роман Сущенко написав лист-відповідь представникам української діаспори в Латвії.

Читайте також: "Вже не вірю у щасливий кінець цієї історії": Сенцов написав заповіт

Копію послання журналіста оприлюднило видання "Укрінформ", кореспондентом якого Роман Сущенко був у Франції.

У листі бранець Кремля дякує за яскраву листівку і "вісточку", яка добре підняла йому настрій.

Сущенко запевнив, що почувається цілком добре і навіть розповів трохи про свій розпорядок дня. Розповів, що недавно коротко підстригся і тепер – "з модною стрижкою".

Намагаюсь стежити за довжиною волосся, нігтів та брів. Стежу за чистотою одягу та білизни, шкіри та взуття, регулярно підтримую порядок в оселі. Одним словом – красень!
– Сущенко перепросив, за такі "інтимні подробиці", але каже, що так легше показувати відсутність зневіри.

Журналіст розповів, що багато читає і навіть в тюремних умовах намагається тримати себе у хорошій фізичній формі.

Читайте також: У батька знову були проблеми із зубами та з'явилася алергія на руці, – донька Романа Сущенка

"З пакетів з 1,5-літровими пластиковим пляшками зробив гантелі – розмахую перед собою. Зарядка допомогла округлитися в окремих місцях, з'явився жвавий м'язовий тонус, зникла в'ялість у кінцівках і погані думки. Що дуже тішить, особливо вранці, з першими сонячними променями. Неспішно готую себе до тривалої подорожі і зміни обстановки", – згадав Сущенко про етапування у місце відбування покарання.

Він також зазначив, що старається багато часу приділяти малюванню. Один зі своїх малюнків Роман напередодні відправив своїй доньці.

12 вересня Верховний суд Росії має розглянути апеляцію на вирок Сущенку.

За що в Росії засудили Романа Сущенка?Журналіста Національного інформаційного агентства "Укрінформ" Романа Сущенка затримали у Москві 30 вересня 2016 року. Російська сторона заявила, що Сущенко – "полковник" і "кадровий співробітник Головного управління розвідки Міноборони України". Московський міський суд 4 червня 2018 року засудив українського журналіста Романа Сущенка до 12 років колонії суворого режиму. Його визнали винним у шпигунстві. Слухання відбувалися в закритому режимі, оскільки справа маркована грифом "цілком таємно".