"Справедливість" стала частиною монобільшості, – Железняк

Гроші від ОПУ нібито брали Галина Васильченко та Наталія Піпа. За словами лідера фракції "Голос", вони отримали щонайменше 20 тисяч гривень на об'єкти у своїх округах.

Читайте також Гроші за відставку Разумкова: у "Голосі" відповіли, чи отримували таку пропозицію

Железняк переконаний, що такі "подарунки" – це спосіб отримати лояльність при голосуванні за провладні закони та бюджет. Крім того, голова "Справедливості" Олександра Устінова буцімто регулярно відвідує наради в Офісі Президента. Політик розповів, що востаннє її там бачили 16 вересня з 15:00 до 15:40, що майже у той самий час, коли обговорювали порядок денний парламенту.

Голова фракції наголосив, що "Слугу народу" та "Справедливість" об'єднує й голосування за бюджетну декларацію. Ба більше, колишні нардепи від партії "Голос" не коментують останні події щодо ТСК по "вагнерівцях", яку блокують більшість із "слуг".

Железняк переконаний, що найближчі голосування в Раді – виділення додаткових грошей лояльним депутатам, ймовірна відставка Дмитра Разумкова – доведуть, що "Справедливість" буцімто стала частиною монобільшості.

Все таємне стане явним. Зокрема й реальні мотиви руйнації фракції та спроби захоплення посад у партії "Голос" останні 9 місяців,
– підсумував політик.

Відповідь Васильченко

Нардепка від "Справедливості" Галина Васильченко розповіла 24 каналу, що до неї як до депутатки-мажоритарниці було багато звернень з округу. У чиновниці навіть є таблички з переліками проєктів, які потребують фінансування. Васильченко реагує на ці звернення та скеровує їх у відповідні структури. Однак гроші на об'єкти насправді отримують бюджети громад із субвенцій.

Нардепка переконана, що Железняк такими заявами хоче відвернути від себе увагу, бо нібито незаконно суміщає посади голови фракції та першого заступника голови комітету.

Також чиновниці впевнена, що інформація про візити Устінової на наради в ОП є неправдивою.

Розкол "Голосу": головне

  • Частина депутатів "Голосу", серед яких Олександра Устінова, Ольга Стефанишина, Соломія Бобровська, Ярослав Рущишин, Наталія Піпа, Галина Васильченко та інші, заявила про вихід з партії.
  • Таке рішення мотивували тим, що керівництво політсили узурпувало владу. Політики не погоджувалися з діяльністю голови партії Кіри Рудик.
  • 16 червня парламентарі заявили про створення окремого об'єднання – "Справедливість".