В 1/2 у суперники ПСЖ дістався представник Ліги 2 – “Анже” тож шансів пробитися до вирішальної стадії у столичного клубу апріорі було більше.

Довели ж власну перевагу гості на 23-й хвилині - бездоганну точність продемонстрував Бодмер. Подвоїти власну перевагу футболісти ПСЖ могли ще до перерви, однак то в поперечину поцілять, то голкіпер “Анже” покаже на що здатен. Жодні дива утім не стали на заваді Нене, який уже після перерви спіймавши м’яча на льоту вколотив його у сітку воріт господарів.

Вочевидь, дещо розслабившись парижани дозволили місцевим футболістам потішити рідні трибуни, та вирішивши не випробовувати долю згодом знову довели власну перевагу до двох м’ячів. Остаточний рахунок гри встановив Гоару. 3:1 і 14 травня ПСЖ у фіналі кубка франції зустрінеться із “Лілем”..