Уже зранку 18 квітня стало відомо, що пошуково-рятувальну операцію після атаки Чернігова завершили. В Чернігівській обласній військовій адміністрації розповіли про наслідки удару окупантів по місту.

До теми Смертоносна атака окупантів на Чернігів: у місті 18 квітня оголошено Днем жалоби

У Чернігові завершили пошуково-рятувальну операцію

Очільник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зазначив, що внаслідок ворожої атаки у місті 18 людей загинуло, а ще 78 зазнали поранень внаслідок теракту ворога.

На стаціонарному лікуванні перебувають 37 осіб. Уся необхідна допомога надається у місцевих закладах охорони здоров'я,
– сказав Чаус.

Посадовець наголосив, що усі потерпілі забезпечені необхідними ліками. Він також подякував рятувальникам, поліції, медикам, комунальникам та волонтерам за самовіддану роботу у ліквідації ворожих наслідків у Чернігові.

Росія тричі обстріляла Чернігів

  • У Чернігові вранці 17 квітня пролунали потужні вибухи. Зрештою стало відомо, що російські загарбники тричі обстріляли місто.
  • Міська влада повідомила, що відбулося пряме влучання в об'єкт соціальної інфраструктури. Мовиться про 8-поверхову будівлю, у неї зруйновані шість поверхів.
  • Очільник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зауважив, що противник влучив по місту трьома крилатими ракетами типу "Іскандер". Ці ракети збити не так просто, адже вони летять на малій висоті й з високою швидкістю.
  • У МВС розповіли, що внаслідок атаки на Чернігів загинула 25-річна лейтенантка поліції. Жінка жила в сусідньому будинку, перебувала вдома на лікарняному, та зазнала смертельного осколкового поранення.
  • Вибухова хвиля також добряче зачепила і центральний корпус Чернігівської політехніки. Там були вибиті всі вікна і двері, але, на щастя, жертв не було.
  • На трагедію відреагував і президент Зеленський. Він зауважив, що трагедії можна було б уникнути, якби Україна отримала достатньо засобів протиповітряної оборони та якби рішучість світу в протидії російському терору теж була достатньою.
  • Тим часом постійний представник України в ООН Дмитро Кислиця написав листа генсеку ООН Антоніу Гутеррішу, щоб той негайно втрутився у ситуацію і використав усі наявні інструменти для боротьби зі злочинами Росії проти цивільного населення та цивільної інфраструктури в Україні.