Про це в прямому ефірі 24 каналу розповів доктор політичних наук Ігор Петренко. За його словами, найближчим часом чекати на нові зміни не варто.

До теми "Міністропад": хто отримає крісла в Кабміні Шмигаля замість звільнених урядовців

"Називали трішки більше прізвищ, але треба розуміти, що питання звільнення – це і питання призначення. Відповідно, треба знайти людину, яка буде ефективною і користуватиметься довірою, матиме професійний бекґраунд. Це не так просто. Зараз звільнилися ті посади, на які є кандидати", – пояснив політолог.

Хто з міністрів може піти наступним

Петренко не відкидає, що інші кадрові зміни будуть. Однак, ймовірно, вже у 2022 році.

До Марини Лазебної (міністерка соціальної політики – 24 канал) залишаються питання. Щодо Олександра Ткаченка (міністр культури – 24 канал) я не думаю. Наразі це питання не стоїть на порядку денному, його не дуже обговорюють. Є, звичайно, певні інформаційні згадки про це, але це більше зацікавленні групи, ніж реальні обговорення на Банковій, в уряді й загалом в системі влади.

Iгор Петренко

Політолог та доктор політичних наук

За словами політолога, президент Володимир Зеленський має всій підхід до кадрових змін. Мовиться про те, що він дозволяє людині працювати й показати свою ефективність, а потім дає ще шанс.

Відставки у Кабінеті Міністрів: що відомо

  • У відставку пішли 5 очільників міністерств.
  • Це зробив Роман Абрамовський, який обіймав посаду міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з червня 2020 року.
  • Верховна Рада проголосувала за звільнення з посади першого віцепрем'єр-міністра – міністра економіки Олексія Любченка.
  • З посади віцепрем'єр-міністра – міністра реінтеграції тимчасово окупованих територій пішов Олексій Резніков.
  • Покинули посади і Олег Уруський, який був віцепрем'єр-міністром – міністром з питань стратегічних галузей промисловості, та Андрій Таран – міністр оборони.