Про різке збільшення звернень повідомили на своїй сторінці у фейсбук Національна дитяча "гаряча лінія".

Більше про серіал: В Україні виходить серіал "Перші ластівки" про дитяче насильство: 1 серія

За перше півріччя 2019 року до експертів "гарячої лінії" звернулись близько 6 тисяч підлітків. Після показу серіалу лише протягом одного місяця планку в 6 тисяч звернень було подолано.

Про що серіал "Перші ластівки"?Молодіжний телесеріал українського виробництва, який розповідає про підліткові проблеми. Зокрема дорослішання, прийняття себе, статеву зрілість, формування особистості, знущання однолітків, думки про суїцид і так далі.

Якщо ви або ваша дитина стикались з порушенням прав людини у школі – звернутись за допомогою можна за телефоном: 0 800 500 225. Або написати в інстаграм за адресою @childhotline_ua.

Більше про булінг: В Україні суд вперше покарав за булінг: що це таке

Часто підлітки стикаються з булінгом, що це?Це агресивна поведінка дітей одне до одного, яка має на меті принизити, залякати і часто супроводжується фізичним насиллям. Окремою формою цькувань серед підлітків називають "кібербулінг". Вона набула поширення з появою мобільних телефонів та інтернету.
Булер може вдаватись до анонімних погроз, дзвінків з мовчанням, переслідування, тролінгу чи просто знімати на відео знущання інших, щоб потім поширити це в мережі.