Тоді дипломати евакуювалися до Львова. А у квітні – знову відновили свою роботу у Києві.
До теми Чи може Велика Британія забезпечити рух зерновим коридором: фахівець назвав перспективи
Чи виїжджатиме посольство з Києва знову
Посольство Британії не планує евакуюватися з Києва. Про це заявила надзвичайний і повноважний посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.
Сіммонс зазначила, що уже кілька місяців вона живе в цій війні, як і українці. Наразі британські посли мають краще уявлення і про потенціал України, і про потенціал Росії. Вона додала, що співробітники посольства готові змиритися багато з чим, щоб виконувати свою роботу.
Присутність британського посольства важлива для українців
Сіммонс заявила, що вона розуміє, як присутність посольства Британії в Києві важлива для багатьох українців. Вона зазначила, що посольство має піклуватися про людей. Але посли дуже прагматичні щодо бажання бути в Україні.
Виявляється, ми досить сміливі. Й ми готові бути тут,
– запевнила Сіммонс.
Сіммонс запевняє, що зобов'язання британських послів досить сильні.
Як світ допомагає Україні протидіяти Росії
- 2 листопада Іспанія анонсувала потужну військову допомогу Україні. За словами Кулеби, наша держава найближчим часом зміцнить свою обороноздатність, отримавши 4 системи ППО Hawk. Також Іспанія передасть батарею ЗРК Aspide та ракети до неї.
- Сполучені Штати Америки пообіцяли надати Україні 8 комплексів NASAMS. Проте це буде не найближчим часом. За словами опозиційного політика із Вашингтона Андрія Піонтковського, у США, зокрема й в адміністрації президента Байдена, існують 2 точки зору щодо надання військової допомоги України.
- Нідерланди виділили 120 мільйонів євро для постачання важкої військової техніки української армії, у тому числі 45 мільйонів євро на танки Т-72.
- Станом на 14 жовтня Латвія надала Україні допомогу у розмірі 0,92% від власного ВВП. При тому, що у деяких країнах допомога складає лише 0,1 – 0,2% від їхнього ВВП.
Вас це може зацікавити – Резніков анонсував нову потужну допомогу від США: дивитись відео