На тлі подій на Херсонщині кремль змінив риторику щодо війни й тепер не вимагає того, що москві було важливим раніше. Про це 24 каналу розповів військовий оглядач Денис Попович.

Зверніть увагу ЗСУ "рвуть" правобережне угрупування, – експерт припустив, як довго триматимуться росіяни

Експерт зазначив, що не хотів би, щоб деокупація українського Півдня тривала декілька років. Водночас він оптимістично налаштований щодо звільнення правого берега Херсонщини.

Найближчим часом є варіант вибити росіян з правого берега Херсонської області – в принципі, можна з цим погодитись. Тому ситуація для росіян складна. ЗСУ методично обстрілюють мости та переправи. Якщо немає чого їсти й нема чим стріляти – то скільки ти протримаєшся під вогнем? Найближчим часом можуть бути рухи у напрямку "жесту доброї волі,
– пояснив фахівець.

Росії потрібна велика пауза: дивіться відео

За його словами, заява голови пресслужби кремля дмітрія пєскова щодо нових перемовин свідчить про зміну риторики москви.

"Там була доволі цікава фраза, що не на виконання умов російської федерації, а з урахуванням її інтересів. Немає умов денацифікації чи демілітаризації. Ми бачимо, що з уст пєскова фіксується зміна риторики: від умов до інтересів. Умови капітуляції, денацифікації та демілітаризації вже не будуть просуватися. Звісно, якщо ми погодимося на ці перемовини", – додав Попович.

На його думку, інтереси кремля можуть полягати у відмові України від курсу на вступ до НАТО, чи визнання Криму російським.

Читайте також ЗСУ можуть оточити до 20 тисяч росіян у Херсоні: активіст оцінив, наскільки це реально

Контрнаступ на Херсонщині: що відомо

Вас також може зацікавити – в окупантів істерика через контрнаступ ЗСУ: дивіться відео