Жестова клавіатура

Microsoft розробляє унікальну гібридну клавіатуру. Новинка під назвою Type-Hover-Swipe суміщає два типи вводу даних: класичний за допомогою кнопок та інноваційний за допомогою жестів.

Останній метод дозволяє скролити веб-сайти, документи, переключатися між програмами та масштабувати. І все це лише рухами руки над клавіатурою.

Така можливість реалізована завдяки інфрачервоним датчикам, встановленим між кнопками. Всього їх 64 штуки. Частота зчитування - скромні 300 герц, однак, за словами розробників, цього цілком достатньо для повноцінної роботи. За розпізнання жестів відповідає спеціальне програмне забезпечення.

Про перспективи застосування технології в Microsoft поки не говорять. Однак, можна припустити, що першими такі клавіатури отримають ноутбуки.

Годинник-зарядка

Американський стартап EnergyBionics розробив оригінальний "розумний" годинник. Якщо більшість аналогічних девайсів повторюють функціонал смартфонів, то ґаджет під назвою Carbon призначений для зарядки батарей.

Дисплей новинки є одночасно мініатюрною сонячною панеллю, яка протягом дня накопичує енергію у вбудований акумулятор ємністю 800 міліампер-годин.

Якщо потрібно підзарядити смартфон, його можна підключити до годинника за допомогою звичайного microUSB-кабеля. Повністю зарядити батарею не вийде, однак розробники запевняють, що енергії вистачить приблизно на три години роботи телефону.

Поставки "Карбона" заплановані на вересень. Орієнтовна ціна - 135 доларів.

Лампа-шпигун

Жителів Нью-Йорка підслуховує лампа-шпигун. Новинка складається з міні-комп'ютера Raspberry Pi, мікрофона та світлодіода. Усе це сховано у звичайному пластиковому горщику для вазонів.

Пристрій встановлюють замість будь-якої вуличної чи кімнатної лампи, і він записує всі розмови. Далі аудіофайли передаються через Wi-Fi до спеціалістів, які їх розшифровують і "зливають" у Twitter.

За словами розробників, на створення лампи-шпигуна ентузіастів надихнули новини про стеження, яке роками здійснювали американські спецслужби. Проект покликаний змусити людей задуматися над тим, що в сучасному світі не можливо гарантувати конфіденційність

До слова, коштує Conversnitch 100 доларів.