У Житомирі на відкритій зустрічі мене запитали: "А за скільки можна ліквідувати топ-корупцію?" Я відповів: "Максимум – три роки".

Читайте також: "Управління державою – це не цирк": для чого Луценку скандал у Раді

Я за те, щоб відсторонення від управління державою та засудження корупціонерів стало особисто вигідним кожній людині. Для цього пропоную встановити правила: нехай половина коштів, які Антикорупційний суд буде конфіскувати у корупціонерів, йде прямо на персональні пенсійні рахунки громадян. Тоді засідання Антикорупційного суду будуть дивитися більше людей, ніж серіал "Школа".

Громадянин має знати – кінець перебування на посаді тих, хто їх обкрадає, обернеться додатковим доходом для самого громадянина. Антикорупційна політика має стати вигідною. Іншу половину конфіскованого у корупціонерів ми з колегами пропонуємо витрачати на модернізацію університетів, творення там наукових центрів. Це теж підтримає популярність антикорупційних судових вироків.

Щоб це почалося, щоб ліквідувати десятки контролюючих інспекцій, які займаються поборами бізнесу; щоб всі державні послуги організувати як додаток на телефоні; щоб повернути на служіння суспільству і громадам природні монополії – треба, щоб ви у найближчі 11 місяців зробили одну добру справу. Обрали Президента і парламентську більшість, які почнуть виконувати антикорупційні закони з себе.

Читайте також: Санкції Росії проти України: чого насправді прагне Кремль

Для цього є всі можливості. Ми відкрили для вас всі декларації всіх посадовців. В Інтернеті ви можете також перевірити, хто як голосував, хто які рішення підписував. Владою є ви – люди, які наймають на роботу нас, народних депутатів. Як і Президента. Скористайтеся своєю владою. І Україна буде доброчесною