Про це повідомляє прес-центр штабу Операції Об’єднаних сил.

Наєв зазначив, що 2018 рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Українські військові з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради держави.

Читайте також: В Антарктиді замайорів прапор однієї з бригад Збройних сил України: фото

"На жаль, це свято ми зустрічаємо в умовах, коли український народ зі зброєю в руках захищає територіальну цілісність своєї держави. У боротьбі з підступним, безпринципним ворогом особовий склад військових частин та підрозділів Об’єднаних сил демонструє високий моральний дух, професійну майстерність та величезну готовність до самопожертви в ім'я встановлення миру і спокою на Донбасі", – сказав Наєв.

Він додав, що військові також беруть активну участь у відновленні життєво важливих об’єктів Донбасу.

Впевнений, настане час, коли буде звільнений весь Донбас. І ми відновимо всі мости, дороги, школи, лікарні та інші об’єкти,
– заявив командувач ООС.

"Нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання обов’язково здійсняться в новому. А найголовніше, нехай здійсниться наша з вами спільна заповітна мрія – настане мир на нашій рідній землі після перемоги над ворогом", – наголосив Наєв.

Він додав, що не має жодних сумнівів, що високий професіоналізм бійців ООС, патріотизм, відданість справі і надалі будуть запорукою успішного виконання поставлених завдань.

Читайте також: Лукашенко зробив Путіну дуже білоруський подарунок до Нового року