Таку думку Марі Йовановіч висловила у інтерв’ю РБК-Україна. Відповідаючи на питання про ставлення до справи Саакашвілі, і чи вважає вона це політичним переслідуванням, посол заявила, що "це дуже складне питання".

"Звичайно, важливо, щоб в Україні були почуті всі голоси, щоб люди могли мати можливість заявляти про свої погляди, проводити демонстрації, якщо вони так хочуть. Але це повинно робитися у мирний спосіб. Звичайно, тут є політичні аспекти. Можливо, є якісь інші аспекти, і по мірі розвитку подій, мабуть, це проясниться. Що важливо для уряду України - це те, щоб усі кроки в цих справах відповідали духу і букві закону", – заявила Марі Йовановіч.

Читайте також: Саакашвілі оприлюднив подробиці кримінальних справ, в яких він фігурує в Україні

При цьому вона додала, що з моменту повернення Саакашвілі до України, коли він з активістами проривали українсько-польський кордон, вона з ним не зустрічалася.

"Ми проводимо найрізноманітніші зустрічі тут в Україні. З паном Саакашвілі після його повернення у вересні я не зустрічалася. Ще раз повторюю, що дуже важливо, щоб усі, хто живе в Україні, дотримувались українського законодавства. Духу і букви закону має дотримуватися і українська влада, і намагатися при цьому бути об’єктивною, зберігати баланс і прагнути, щоб її дії сприймалися як неупереджені", – підсумувала посол США в Україні.