Про це 24 каналу розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. Він зазначив, що подібні випадки можна пов'язувати з тим, що навантаження на військово-промисловий комплекс Росії, який не був готовий до такої інтенсивності виробництва, надзвичайно зросло.
Зауважте Маразм міцнішав: російські телеграм-канали заявили, що ЗСУ зайшли на Бєлгородщину
Чому в Росії дедалі частіше трапляються пожежі
За словами Мусієнка, саме рівень корупції в країні-агресорці призвів до того, що окупанти фактично не готові до рівня навантаженості, який є станом на сьогодні. Крім того, "неприємності" на об'єктах російського ВПК могли виникнути й внаслідок нехтування елементарними заходами безпеки через пришвидшення виробництва.
Ба більше, не варто виключати й той варіант, що в Росії формуються окремі рухи, які можуть бути незадоволені війною проти України.
Ми бачили скільки було спроб підпалів різних об'єктів, починаючи від військкоматів і закінчуючи адміністративними будівлями та промисловими підприємствами,
– зауважив Мусієнко.
"Я думаю, що якась з цих причин або всі в комплексі впливають на те, що відбувається", – підсумував керівник Центру військово-правових досліджень.
Мусієнко припустив, якою може бути причина пожежі в Пермі: дивіться відео
Російські винищувачі також втомилися
Ба більше, на території країни-агресорки вже вдруге за тиждень падають російські літаки. Це свідчить про те, що система перевантажена надзвичайно інтенсивними умовами як виробництва, так і служби.
Крім того, подібні ситуації провокують втрати серед пілотів та літаків, а також відсутність можливостей повною мірою здійснювати повноцінний технічний нагляд та ремонт техніки.
Система перегрівається. Вона не готова до такого інтенсивного навантаження, хто б що не казав, і починає давати збій. Ми бачимо результати цього: вибухи, пожежі, падіння літаків тощо,
– зауважив Мусієнко.
Як це вплине на настрої росіян
Так, внаслідок падіння російського винищувача постраждала багатоповерхівка. Втім, російська влада виділила "щедру" компенсацію своїм громадянам у розмірі 10 тисяч рублів – близько 150 доларів. Це може вплинути на зростання кількості росіян, які критично ставитимуться до подій та почнуть врешті ставити якісь запитання своїй владі.
Однак може лишитися й та категорія людей, які продовжуватимуть вірити в російську пропаганду та говоритимуть, мовляв, "нічого страшного, різні інциденти трапляються".
Зверніть увагу "Саша, тікай бистрєє": оприлюднили нове відео падіння військового літака в Єйську
Падіння літаків в Росії: що відомо
- Російський винищувач Су-34 впав на багатоповерхівку у Єйську 17 жовтня. Внаслідок удару будівлю охопило полум'ям. Офіційно повідомили про 15 загиблих. Втім, насправді жертв може бути значно більше.
- В Міноборони Росії повідомили, що Су-34 зазнав аварії при наборі висоти для виконання навчально-тренувального польоту з військового аеродрому ППО. При цьому очевидці та відеоматеріали свідчать, що на місці падіння літака довго вибухали боєкомплекти.
- Крім того, військовий літак впав на приватний двоповерховий будинок і в Іркутську. На місці події виникла пожежа. У місцевих Telegram-каналах повідомляють, що це міг бути винищувач Су-30.
- Військовий експерт Павло Нарожний наголосив, що чергове падіння літака говорить про технічні проблеми в росіян та проблеми з кваліфікацією і підготовкою пілотів.