Про це 24 каналу розповів російський публіцист Андрій Піонтковський. За його словами, з Владіміром Путіним вже сталося щось психологічно страшне.

Важливо Диктатори в агонії: чим Путін і Лукашенко вже поплатилися за війну в Україні

3 самогубних помилки Путіна

І відбулося це на зустрічі в Самарканді під час саміту Шанхайської організації співробітництва. Так, всі люди, яких російський президент вважав своїми союзниками, публічно його "опустили".

Путін повернувся до Москви вранці 19 вересня і з цього часу здійснює жахливі та самогубні вчинки, відрізаючи собі будь-які шляхи до відступу,
– зауважив російський публіцист.

Піонтковський назвав головні помилки російського президента. За його словами, це:

Повний стрім з Андрієм Піонтковським: дивіться відео

Останні новини Росії: коротко

  • Владімір Путін найближчими днями знову збирає членів Ради безпеки Росії на нараду. Причини й порядок денний цього дійства поки не оголошують. Про засідання Радбезу 16 жовтня повідомили пропагандистські ЗМІ. Однак офіційно в Кремлі це ще не коментували.
  • Президент Таджикистану Емомалі Рахмон дорікнув очільнику Кремля і закликав його не ставитися до держав Центральної Азії як до країн колишнього СРСР. Політтехнолог Михайло Шейтельман зазначив, що це насправді був демарш проти Путіна.
  • У Кремлі неодноразово лунали заклики щодо переговорів з Україною. Однак Росії вони потрібні лише для того, аби досягти режиму припинення вогню на фронті та підготуватися до нового наступу.
  • Ще наприкінці вересня Росія відверто шантажувала Україну та світ ядерною зброєю. Однак останнім часом у Кремлі утримуються від ядерних погроз. Російський опозиційний політолог Аббас Галлямов, що російський президент вже нічого не може зробити й "пливе течією", саме тому і затихли ядерні погрози.
  • Кампанія з часткової мобілізації в Росії невдовзі може стати на паузу або взагалі завершитися. Відповідне рішення цілком може ухвалити російський президент, оскільки з 1 листопада в країні-агресорці стартує осінній призов.