Фото мелітопольської черешні та херсонських помідорів на ринках Білорусі публікують у телеграм-каналах, повідомляє 24 канал.

Зверніть увагу Важкі бої та відбиті ворожі атаки на Донбасі: у Генштабі назвали найгарячіші точки на фронті

Крадені українські черешні та помідори продають у Білорусі

У білоруському телеграм-каналі "Еўрарадыё" опублікували фото помідорів, які російські окупанти накрали у фермерів у тимчасово окупованому Херсоні. Овочі помітили на прилавках одного з ярмарків, що неподалік Мінська.

"Довго чекати не довелося. Невже білоруси купуватимуть?" – пишуть у телеграм-каналі.


Помідори з Херсона на білоруському ринку / Фото з телеграму "Еўрарадыё"

Також росЗМІ пишуть, що на білоруських ринках з'явилася й мелітопольська черешня. У соцмережах наголошують, що її привезли "хлопці з Чечні".

У деяких містах Білорусі на місцевих ринках з'явилася мелітопольська черешня та херсонські помідори. Цікаво, що продукцію з окупованих українських територій привезли не кримчани, а браві хлопці з Чечні,
– мовиться в повідомленні.

Автори допису зазначають, що "ефективність такої логістики незрозуміла". Можливо, це роблять з пропагандистською метою.


Мелітопольські вишні в Білорусі / Фото росЗМІ

У Мелітополі цьогоріч врожай черешні

  • Протягом двох минулих років у Мелітополі врожай черешні був меншим. Натомість цьогоріч вона щедро вродила. Однак через окупацію росіянами міста, продавати її не вдається.
  • У Мелітополі загарбники "націоналізували" найбільше господарство з вирощення черешень. Мовиться про підприємство "Мелітопольська черешня".
  • Голова Запорізької ОВА Олександр Старух зауважив, що для аграріїв це справжня трагедія. Адже вони вклали у вирощування дерев багато любові, сил та коштів. А зараз змушені продавати черешню окупантам за копійки або просто віддавати безплатно.
  • Українські фермери, попри стрес, шукають способи, щоб помститися окупаційній "владі". Наприклад, вони обробили черешню так, що російські окупанти в Мелітополі масово отруїлися нею.

Зверніть увагу – Володимир Зеленський звернувся до українців увечері 26 червня: дивіться відео