Новини Херсона

Херсон сьогодні є однією з найгарячіших точок боїв російських окупантів та українських захисників. Південне місто безуспішно намагаються підкорити росіяни. Навіть попри скупчення військ на території Херсона та в прилеглих населених пунктах окупанти отримують безжальний спротив - військовий від українських захисників та моральний від мешканців Херсонщини.

Новини Херсона сьогодні - що відбувається у тимчасово окупованому місті

На території Херсона розгортаються масштабні мітинги проти окупантів - новини Херсона зараз транслюють протести українців, які сміливо виходять на вулиці з жовто-блакитними стягами та закликають російських загарбників забратися геть з їхнього міста.

Новини Херсонщини сьогодні також доволі позитивні - окупанти вже кілька днів не можуть окупувати область, отримуючи шалений спротив місцевих бійців. Принижені окупанти повертаються до окупованого Криму, не впоравшись з опором, та продовжують наносити підступні удари з повітря.

Часто з’являються надзвичайні новини Херсонської області - повідомляється про обстріли населених пунктів російськими «Градами» та винищувачами. У місті та області продовжують лунати вибухи - окупанти тероризують населення, бо не мають змоги впоратися з наземним опором.

Правдиві новини Херсона під загрозою - окупанти ведуть інформаційну війну

Російські загарбники продовжують нищити місто та його інфраструктуру. У Херсоні з перебоями працює мобільний зв’язок та інтернет. Окрім того, окупанти захопили місцеву телевежу, де транслювалися новини Херсона та Херсонщини. Захопили і приміщення “Суспільного”, яке транслювало події у тимчасово окупованому місті та області. Попри це новини Херсона зараз надходять завдяки місцевим журналістам та українському телебаченню, яке до цього часу є на території Херсонщини.

Новини Херсона - окупанти намагаються створити чергову псевдореспубліку

Інформаційний наступ з боку Росії не вигадав нічого нового - вчергове окупанти намагаються поширювати дезінформацію про те, що:

  • Влада України покинула місто напризволяще;

  • Росія - це “визволителі”;

  • Жителі міста виступають нібито за відділення від України та хочуть створити псевдореспубліку по типу тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей.

Окупанти транслюють фейкові новини Херсонщини через телеграм-канали та брошури, у яких закликають місцевих мешканців підтримати нелегітимний “референдум” про створення Херсонської псевдореспубліки.

Росіяни навіть завезли акторів, які мали створити картину масовості на підтримку квазіреспубліки - матеріали, відзняті з нібито мешканцями Херсона, які беруть російську гуманітарну допомогу та підтримують відділення Херсонщини від України, ідуть на російські пропагандистські телеканали та у ЗМІ окупантів.

Попри це з’явилося безліч новин Херсона про те, що реальні мешканці міста зневажають ідею псевдореспубліки та не хочуть бути під окупантами. Українці виходять на мітинги, де проганяють окупантів та розповідають про замовні матеріали. Херсонці зневажають замовну масовку, яку привезли росіяни, та не беруть російську “гуманітарку” навіть попри відсутність продуктів.

Тимчасово окуповане місто продовжує свою боротьбу. Читайте оперативні новини Херсона на 24 каналі.