ПС хотів щось віджати (сигарети чи інша контрабанда — не суть важливо). Звісно для доброго діла: хлопців на "передку" чимось треба утримувати. Тому ця "спецоперація" тривала або з відома Яроша, або, як мінімум, без його заборони. Вовка ноги годують — "правосєкі" часто діють автономно заради виживання.

Але щось пішло не за планом. Правосєків було послано на три букви, їм це не сподобалось, вони поранили охоронця, і почали стріляти по спорткомплексу того кримінального депутата. Є як мінімум два відеодокази того, що саме вони першими відкрили вогонь.

Далі підключилась міліція — і не могла не підключитись, бо їхня функція охороняти громадський порядок. Намагались зупинити автомобілі ПС, які вже після стрільби виїзджали з міста — втікали простіше кажучи. Автомобілі міліції було розстріляно з гранатометів — "правосєкі" для себе вирішили, що в полон здаватись — то ганьба, а оскільки вже "спалились" — треба влаштувати яскраві поминки. Власне ці думки підтверджує Олена Білозерська, яка зізнається, що інформаційної підтримки цієї "спецоперації" не було — тому ПС знову винний в усьому.

Після гранатометів конфлікт вже вийшов на всеукраїнський, і навіть міжнародний рівень, якщо врахувати різні "лайнонюси" та реакцію з боку ЄС, яка, безумовно, буде.

Вже не вперше в Україні за останні 1,5 року на кону стоїть державність, незалежність, мир і спокій. І всі ці глобальні речі валяться в одну секунду дрібними містечковими кримінальними розборками, корупцією, амбіціями цих князьків та царьків. Панове патріоти та грьобані бандюки — може досить? Коли вже награєтесь?

Коротко і чіткіше: на місці Порошенка я би дав всім "сестрам по серьгам". Зняти все керівництво МВС та СБУ Закарпаття, разом з прокурорами. Одним махом. Без всяких розслідувань та комісій. А чуваків ПС з кулеметами на турелях — на передок. Неху* шастать по горам. Ще не час. Пи*дячьте сєпарів.

Читайте також: Три тезиса о ситуации в Мукачево