1. США, готуйтесь до війни з Росією та Китаєм, – NewsweekЦентр нової американської безпеки (Center for New American Security) оприлюднив нову доповідь про потенційні конфлікти США з Росією та Китаєм. Цей документ неабияк налякав владу і громадськість.

Більше новин США читайте тут.

2. Йдемо на дно: як руйнується система захисту УкраїниПопри зовнішню агресію, яка постійно дестабілізує нашу економіку, політичні вектори розвитку та безпосередньо безпекову ситуацію, в Україні надактивно руйнують механізми нацбезпеки зсередини.

Більше матеріалів про СБУ.

3. Рада Європи схилилась перед Росією, – Neu Zürcher ZeitungП'ять років тому Росія втратила своє право голосу в Парламентській асамблеї Ради Європи через анексію Криму. Тепер це рішення було скасоване з чудово помітною покірністю.

Більше матеріалів про ПАРЄ тут.

4. Трамп встретился с Путиным: о чем говорили и место Украины в диалогеВ ходе саммита G20 в японском городе Осака, состоялась встреча и разговор президентов США и России Дональда Трампа и Владимира Путина.

Все об саммите G20.

5. Путешествие из Луганска в Крым: "Мы уже никому не интересны и не нужны"Быть в Крыму из Луганска странно. Ты, будто бы младший и сводный брат старшему брату-богачу.

​Все об аннексии Крыма.

Тест на витривалість: Смертельна кара: бойовики "ДНР" підготували нове випробування для України