За даними ЗМІ, тиснява почалася, коли хтось нібито побачив якусь знаменитість в одному із закладів неподалік. Туди ж і кинувся натовп.

Зверніть увагу В Індонезії 7-метровий пітон повністю проковтнув жінку

Точна кількість загиблих невідома

Точної кількості загиблих спершу не називали. ЗМІ зазначали, що, за різними даними, у Сеулі в натовпі загинули від 20 до 80 осіб. Через кілька годин офіційні служби Південної Кореї проінформували: жертв щонайменше 149. Ще понад сотня людей постраждали. На опублікованих у мережі кадрах видно, що на землі лежали десятки людей, яким медики намагаються надати допомогу.

Трагедія в Сеулі: дивіться відео

На святкування у Сеулі прийшли 100 000 осіб, адже у Південній Кореї вперше за 3 роки святкують Хелловін без карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19.

Через трагедію президент Південної Кореї Юн Сук Йоль скликав екстрену нараду. Президент наказав офіційним особам направити в Ітхевон – район, де трапилася трагедія, працівників екстреної медичної допомоги та забезпечити ліжка невідкладної допомоги. Окремо прем'єр-міністр Хан Дак Су доручив чиновникам докласти максимум зусиль для мінімізації збитків.

Трагедія в Сеулі: дивіться відео

Станом на 20:30 було відомо, що 21 людина перебуває в реанімації, 20 з яких – молоді дівчата. У коментарі виданню Yna один з очевидців розповів, що під час гулянки люди попереду впали, унаслідок чого у тисняві опинилися люди позаду.

Управління столичної поліції Сеула планує створити штаб для розслідування обставин трагедії, наприклад, чи дотримувалися заклади в Ітхевоні та прилеглих районах своїх заходів безпеки.