Про це у своєму відеоблозі "Скажений світ" розповів журналіст Іван Яковина.

Читайте також: Скасує демократію, захопить Білорусь, Естонію, Казахстан, – Яковина про поведінку Путіна у 2019

А у 2015 році, як додав журналіст, бізнес-партнер Трампа Фелікс Сейтер писав адвокату Трампа Коену: "Наш хлопчина може стати президентом США. Посприяємо. Я зроблю так, що вся команда Путіна займеться цим". Наступного 2016 року під час передвиборчої кампанії російські спецслужби активно працювали на користь Трампа, та й сам він публічно просив Путіна допомогти знайти у пошті Хіларі Клінтон листи з компроматом. За збігом, мабуть, обставин наступного дня після промови з таким проханням хтось намагався пошту Хіларі зламати.

Клінтон
Трамп публічно просив Путіна допомогти знайти у пошті Хіларі Клінтон листи з компроматом

Оглядач також зазначив, що у 2017 році ФБР почало розслідування діяльності радника з національної безпеки Майкла Флінна, який їздив до Москви і отримував гроші від росіян за участь у різних заходах. Трамп вимагає від директора ФБР Комі припинити слідство, а згодом звільняє того через відмову. Невдовзі кличе до себе посла Росії в США Сергія Кисляка і міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова.

Про що вони говорили – невідомо, однак фото свідчать, що їм було дуже весело, наче вони щось святкували,
– сказав Яковина.

І додав: "ФБР почало таємну операцію щодо Трампа, адже переконалося: з президентом щось не так".

Лавров Трамп Кисляк
Лавров, Трамп, Кисляк. "Фото свідчать, що їм було дуже весело", – Яковина

І от Конгрес призначив Роберта Мюллера спеціальним прокурором з питань зв'язків Трампа і Росії".

Ми не знаємо всього, але точно знаємо, що Трамп і Путін час від часу зустрічаються без свідків. На великих самітах у останній день зазвичай є звана вечеря, на яку пресу не пускають. У Гамбурзі 2017 та Буенос-Айресі 2018 президенти зустрічалися, а перемовини в Хельсінкі досі свіжі в пам'яті, адже Трамп виглядав просто ганебно,
– наголосив журналіст.

Але чи завершилося слідство, які його результати – ніхто не знає. Тим часом сам Трамп на питання "чи співпрацювали ви коли-небудь з Росією" відповідає охоче та багатослівно, але говорить про що завгодно, тільки не "так" чи "ні". "Висновки робіть самостійно", – підсумував Іван Яковина.

Відео повного випуску блогу Івана Яковини "Скажений світ" від 14 січня 2019